Wypożyczalnia rowerów

Cieszymy się, że odwiedziłeś naszą stronę. Oznacza to, że podobnie jak my cenisz sobie aktywność, brak ograniczeń, możliwość szybkiego przemieszczania się i otwartość na uroki zarówno miasta jak i otaczającej go przyrody!

000

Damski rower miejski - Kellys Avenue 20

Miejskie rowery z kategorii City przeznaczone są wyłącznie do krótkiej jazdy po mieście. Konstrukcja oraz wyposażenie rowerów miejskich skupiają się na wygodniej pionowej pozycji siedzącej, co jednocześnie gwarantuje wysoki komfort jazdy.

Rama miejskiego roweru jest zespawana z lekkich stopów aluminium, a obniżona geometria ramy typu monotube ułatwia wejście na rower.

000

Rower górski - Kellys Viper 10

Rower górski zwany również MTB przeznaczony jest do jazdy w tzn. „trudnym terenie” takim jak np. leśne ścieżki, górskie trasy lub specjalnie przygotowane tory przeszkód. Można używać go wszędzie tam gdzie rowery szosowe i trekkingowe nie poradzą sobą.

Wzmocniona konstrukcja ramy, przedni amortyzator, hamulce typu V-brake oraz 26" koła na szerokich oponach zapewniają komfort jazdy w terenie.

000

Rower crossowy - Kellys Cliff 10

Rower crossowy to połączenie sportowego roweru górskiego z wygodnym rowerem turystycznym. Przeznaczony jest on do jazdy na dłuższych dystansach po asfaltowych drogach jak i w „lekkim terenie” np. mocno ubitych ścieżkach rowerowych.

Główną zaleta tego typu rowerów jest niewielka waga całej konstrukcji oraz zastosowanie 28” kół na cienkich oponach, dzięki czemu wzrasta prędkość jazdy.

000

Rower tandem - Jasid Premium

Tandemy to rowery, który przeznaczony jest dla dwóch siedzących jedna za drugą. Typowe tandemy posiadają tak samo jak "normalne" rowery jedną ramę oraz dwa koła, różnica pojawia się w tym, że każda z osób posiada własne siodełko, pedały i kierownicę.

Tandem jest to dobre rozwiązanie na dalsze wycieczki dla dwóch osób. W tym modelu, dzięki zastosowaniu przerzutek jazda staje się przyjemna i komfortowa.

000

Rower tandem - Jasid Cruiser

Kolejny rower z rodziny tandemów, tym razem przeznaczony do jazdy po mieście lub na niedalekich dystansach na ścieżkach rowerowych. Zaletą tego modelu jest zastosowanie 3 biegowych przerzutek, które ułatwiają szybkie przemieszczanie się.

Zastosowanie wygodnych i amortyzowanych siodełek oraz odpowiednie ustawienie kierownicy zapewnia wyprostowaną pozycję, co przekłada się na komfortową jazdę.

000

Rower szosowy - Kellys ARC 10

Rower szosowy przeznaczony jest głównie do jazdy sportowej po twardych asfaltowych drogach lub ścieżkach rowerowych. Idealnie sprawdza się na długie wyprawy, w których ważne jest to, aby szybko pokonywać kolejne kilometry.

Lekka i smukła konstrukcja ramy oraz zastosowanie odpowiednich podzespołów zapewnia ergonomiczną jazdę i osiąganie dużych prędkości.

000

Rower górski - Tyke 10

Rower górski z pełnym zawieszeniem „fullies” to połączenie sztywnej wytrzymałej ramy z amortyzatorami, które harmonijne współpracują z całą konstrukcją. Rower ten idealnie sprawdza się w trudnym technicznie np. w górach lub kamienistych trasach.

Dzięki zastosowaniu dwóch amortyzatorów, w przedniej oraz środkowej części, jazda po nawet największych nierównościach staje się dużo bardziej przyjemna.

000

Rower elektryczny

Rower wspomagający napęd silnikiem elektrycznym, to najnowsze rozwiązanie w rowerowym świcie. Tego typu konstrukcje pojawiały się już dawniej, ale ich waga i rozmiaru uniemożliwiały wygodną jazdę. Zmieniło się to, dzięki zastosowaniu nowoczesnych baterii i małego silnika.

Idealny rower dla osób o słabszej kondycji fizycznej lub z problemami uniemożliwiającymi sprawną jazdę. Silnik elektryczny ułatwia jazdę oraz sprawia, że staje się ona bardzo przyjemna.

000

Rower dziecięcy - Kellys Lumi 30

Rower tej kategorii przeznaczony jest wyłącznie dla najmniejszych rowerzystów. Ten model roweru dla dzieci posiada na wyposażeniu wszystko to, co rowery dla osób dorosłych, dodatkowo są one bardzo lekkie i wygodne w jeździe.

Rower wyposażony w komplet przerzutek i hamulce typu V-brake zapewnia bezpieczną jazdę, a niewielka waga i odpowiedni kształt pozwalają przejechać dłuższe odległości.

000

Rowerek biegowy - Haro

Rowerek biegowy przeznaczony jest dla dzieci w wieku około 2 lat. Możliwość regulacji siodełka umożliwia dostosowanie odpowiedniej wysokości do wzrostu dziecka. Zastosowany system bezpieczeństwa zapobiega nagłemu skręceniu przedniego koła.

Rowerek idealnie nadaje się dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją rowerową przygodę, dzięki niemu opanują one pierwsze kroki w jeździe na dwóch kółkach.

000

Przyczepka rowerowa

Przyczepka rowerowa dla dzieci umożliwia podczepienie do roweru i transport maksymalnie dwóch osób. Odpowiednia konstrukcja sprawia, że można wykorzystać ją również jako wózek lub jako miejsce na dodatkowe rzeczy podczas wycieczki rowerowej.

Przyczepka posiada amortyzatory tłumiące drania, pasy bezpieczeństwa, moskitierę chroniącą przed owadami oraz przeciw deszczową plandekę.

000

Fotelik rowerowy - Hamax

Fotelik rowerowy doskonale sprawdza się podczas wycieczek z najmłodszymi dziećmi. Wykorzystany system regulowania pozycji i amortyzowany uchwyt zapewnia komfortową jazdę i umożliwia dziecku spokojny i wygodny sen.

Foteli posiada pasy bezpieczeństwa z dodatkowym uchwytem na klatce piersiowej oraz systemem blokady klamry, dzięki czemu dziecko nie odepnie się samo.

Partnerzy i sponsorzy

 • partner
 • logo pokoje gościnne u semlów
 • logo bestvisit
 • logo szkoły narciarskiej highlanders
 • logo parku rozrywki spiska krainia
 • logo tatrzańskiego gościńca
 • pensjonat pod tatrami
 • logo salming
 • logo florball24
 • logo biały dunajec resort & spa
 • partner
 • partner

MyBikeCity - Nowy Targ

Jazda na rowerze to nie tylko wspaniała rozrywka, ale i też nieoceniona pomoc w zrzuceniu zbędnych kilogramów, poprawie zdrowia i ogólnej kondycji. Godzina jazdy na rowerze pozwala spalić ok. 500 kalorii, zaś systematyczna jazda zwiększa pojemność płuc, dotlenia, wzmacnia mięśnie i podnosi wydolność organizmu. Zrób coś dobrego dla swojego zdrowia i wybierz się na przejażdżkę rowerem. W MyBike.City pomożemy Ci dobrać najlepszy dla Ciebie rower, na którym jazda będzie efektywna i przyjemna!