O nas - My Bike City

Na dwóch kółkach przed siebie!

Cieszymy się, że odwiedziłeś naszą stronę. Oznacza to, że podobnie jak my cenisz sobie aktywność, brak ograniczeń, możliwość szybkiego przemieszczania się i otwartość na uroki zarówno miasta jak i otaczającej go przyrody! Ogromna sympatia i pasja, jaką darzymy jazdę na rowerze skłoniła nas, aby podzielić się tym dobrem z innymi! Tak zrodził się pomysł, dzięki któremu już dzisiaj możesz przyjść do nas, wypożyczyć najlepszy dla siebie rower i korzystać z jednej z najlepszych form rekreacji!

MyBike.City - rowery dla każdego.

MyBike.City to wypożyczalnia rowerów oferująca szeroki asortyment wyjątkowych dwukołowców. W naszym magazynie znajdziesz 10 rodzajów rowerów w zależności od swoich upodobań, typu uprawianej jazdy lub wieku, gdyż posiadamy rowery dla dzieci o 3 wielkościach ramy oraz specjalny rower biegowy dla najmłodszych cyklistów. W naszej wypożyczalni znajdziesz rowery miejskie, górskie, crossowe, tandem i tandem cruiser, szosowe, MTB a także rowery dziecięce i elektryczne.

To jednak nie wszystko. Wypożyczamy również akcesoria zapewniające bezpieczną jazdę jak kaski, zapięcia, sakwy a także dodatkowe oświetlenie oraz udogodnienia jak przyczepka, drążek holowniczy lub fotelik rowerowy. Zarówno rowery jak i sprzęt który oferujemy zostały zakupione przez nas u autoryzowanych sprzedawców, dlatego masz pewność, że jeździsz na najlepszym sprzęcie.

MyBike.City – Miejskie wyprawy

Nie ważne, czy potrzebujesz dojechać na druki koniec miasta by odwiedzić znajomego lub coś kupić – każda forma aktywności podjęta na dwukołowcu da Ci mnóstwo satysfakcji i pozytywnie wpłynie na Twoją formę. Jeżeli jednak cieszy Cię pokonywanie kilometrów, lubisz się porządnie zmęczyć i odkrywać nowe miejsca – przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie! Na naszej stronie sukcesywnie będziemy starać się dodawać ciekawe trasy prowadzące przez Nowy Targ oraz jego malownicze okolice. Proponowane przez nas trasy mogą stać się niesamowitą przygodą a ich pokonanie wyjątkową satysfakcją ze zdobytego celu.

Rower to wspaniała forma spędzania wolnego czasu. Rodzinny piknik rowerowy, nietypowa randka, sposób na odreagowanie po ciężkim dniu w pracy… to tylko kilka powodów dla których warto wypożyczyć rower. Dzięki możliwości wypożyczenia nie musisz się martwić, gdzie przechowywać swoje cudo i czy aby nic mu się nie stanie! To Ty decydujesz kiedy wypożyczasz i jak długo cieszysz się tym wyjątkowym pojazdem.

MyBike.City – Nie tylko rowery

Misją naszej firmy jest promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia. Otwieramy się na różne formy aktywności fizycznej, dlatego ciągle poszerzamy nasz asortyment. Dla osób, którym nie szczególnie chce się przemęczać przygotowaliśmy specjalne rowery elektryczne. Tak zwane e-rowery stanowią prawdziwą innowację polegającą na dodatkowym wyposażeniu w baterię, silnik elektryczny oraz odpowiednie oprogramowanie umożliwiające sterowanie pracą silnika. Poza posiadaniem silnika, rowery elektrycznie nie różnią się w wyglądzie od zwyczajnych. Tak samo mają pedały, łańcuch napędowy.

Rower elektryczny nie jeździ sam, lecz wspomaga cały proces jazdy, dzięki czemu mniej się męczymy i możemy pokonywać dłuższe trasy. Naprawdę warto spróbować jazdy na tym wynalazku.

Partnerzy i sponsorzy

 • partner
 • logo pokoje gościnne u semlów
 • logo bestvisit
 • logo szkoły narciarskiej highlanders
 • logo parku rozrywki spiska krainia
 • logo tatrzańskiego gościńca
 • pensjonat pod tatrami
 • logo salming
 • logo florball24
 • logo biały dunajec resort & spa
 • partner
 • partner

MyBikeCity - Nowy Targ

Jazda na rowerze to nie tylko wspaniała rozrywka, ale i też nieoceniona pomoc w zrzuceniu zbędnych kilogramów, poprawie zdrowia i ogólnej kondycji. Godzina jazdy na rowerze pozwala spalić ok. 500 kalorii, zaś systematyczna jazda zwiększa pojemność płuc, dotlenia, wzmacnia mięśnie i podnosi wydolność organizmu. Zrób coś dobrego dla swojego zdrowia i wybierz się na przejażdżkę rowerem. W MyBike.City pomożemy Ci dobrać najlepszy dla Ciebie rower, na którym jazda będzie efektywna i przyjemna!