Wypożycz rower online

MyBike.City to jedyna taka wypożyczalnia w regionie, w której możesz dokonać rezerwacji rowerów online. Zaznacz rower lub rowery, które Cię interesują tak, aby się podświetliły a następnie wypełnij pola zawarte w formularzu. Potwierdzenie dokonania rezerwacji możesz otrzymać od nas mailem lub smsem. Rezerwuj z miejsca wygodnego dla Ciebie a Twoje ulubione rowery będą na Ciebie czekać.

Wypożycz rower

Proszę zaakceptować.*
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Captcha
Invalid Input
Invalid Input

MyBike.City - Na dwóch kółkach przed siebie!

Cieszymy się, że odwiedziłeś naszą stronę. Oznacza to, że podobnie jak my cenisz sobie aktywność, brak ograniczeń, możliwość szybkiego przemieszczania się i otwartość na uroki zarówno miasta jak i otaczającej go przyrody!

Ogromna sympatia i pasja, jaką darzymy jazdę na rowerze skłoniła nas, aby podzielić się tym dobrem z innymi! Tak zrodził się pomysł, dzięki któremu już dzisiaj możesz przyjść do nas, wypożyczyć najlepszy dla siebie rower i korzystać z jednej z najlepszych form rekreacji!

000

MyBike.City - rowery dla każdego

MyBike.City to wypożyczalnia rowerów oferująca szeroki asortyment wyjątkowych dwukołowców. W naszym magazynie znajdziesz 10 rodzajów rowerów w zależności od swoich upodobań, typu uprawianej jazdy lub wieku. Posiadamy rowery dla dzieci o 3 wielkościach ramy oraz rower biegowy dla najmłodszych cyklistów.

W naszej wypożyczalni znajdziesz rowery miejskie, górskie, crossowe, tandem i tandem cruiser, szosowe, MTB a także rowery dziecięce i elektryczne.

000

MyBike.City - Miejskie wyprawy

Na naszej stronie sukcesywnie będziemy dodawać ciekawe trasy prowadzące przez Nowy Targ oraz jego malownicze okolice. Proponowane trasy mogą stać się niesamowitą przygodą a ich pokonanie wyjątkową satysfakcją ze zdobytego celu.

Rodzinny piknik rowerowy, nietypowa randka, sposób na odreagowanie po ciężkim dniu w pracy… to tylko kilka powodów dla których warto wypożyczyć rower. Dzięki możliwości wypożyczenia nie musisz się martwić, gdzie przechowywać swoje cudo i czy aby nic mu się nie stanie!

000

MyBike.City - Eko jazda

Misją naszej firmy jest promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia. Otwieramy się na różne formy aktywności fizycznej, dlatego ciągle poszerzamy nasz asortyment. Dla osób, którym nie szczególnie chce się przemęczać przygotowaliśmy specjalne rowery elektryczne.

Tak zwane e-rowery stanowią prawdziwą innowację polegającą na dodatkowym wyposażeniu w baterię, silnik elektryczny oraz oprogramowanie umożliwiające sterowanie pracą silnika.

Partnerzy i sponsorzy

 • partner
 • logo pokoje gościnne u semlów
 • logo bestvisit
 • logo szkoły narciarskiej highlanders
 • logo parku rozrywki spiska krainia
 • logo tatrzańskiego gościńca
 • pensjonat pod tatrami
 • logo salming
 • logo florball24
 • logo biały dunajec resort & spa
 • partner
 • partner

MyBikeCity - Nowy Targ

Jazda na rowerze to nie tylko wspaniała rozrywka, ale i też nieoceniona pomoc w zrzuceniu zbędnych kilogramów, poprawie zdrowia i ogólnej kondycji. Godzina jazdy na rowerze pozwala spalić ok. 500 kalorii, zaś systematyczna jazda zwiększa pojemność płuc, dotlenia, wzmacnia mięśnie i podnosi wydolność organizmu. Zrób coś dobrego dla swojego zdrowia i wybierz się na przejażdżkę rowerem. W MyBike.City pomożemy Ci dobrać najlepszy dla Ciebie rower, na którym jazda będzie efektywna i przyjemna!